
I Am Alive palaa. Vuosia kehityksessä olleen Ubisoft-pelin kerrotaan nyt ilmestyvän PS3:n ja Xbox 360:n latauspalveluissa.
Julkistuksen kunniaksi I Am Alivesta julkaistiin myös tuore traileri.
I Am Alive paljastettiin alun perin vuonna 2008. Peliä kehittää Ubisoft Shanghai ja sen on määrä saapua ladattavaksi tänä talvelna.
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.





















Kommentit
Peli pyörikin VPD:n "Coming Soon" listalla useamman vuoden listan häntäpäässä, kunnes se katosi. No hyvä, jos saavat kehityskustannukset hyvitettyä ja pääsevät tekemään sitten jotain uutta puhtaalta pöydältä. Tämä peli ei tuon trailerin pohjalta herättänyt mitään kiinnostusta, mutta latauspeliksi nykyiselläkin mittapuulla aika näyttävä.
uuh nice
Itsekkin olen tästä pelistä kiinostunut. Tämähän on selvästi Uncharted meininkiä, mutta ''ehkä'' vapaammalla alueella. :D
itselle tosiaan tuli The Road mieleen tuosta. jos hinta ja laatusuhde on kohillaan niin taitaa lähtä lataukseen.
Peli kiinnosti paljonkin tähän asti. Latauspalveluista myytäville peleille sanon "ei kiitos" niin pitkään kuin suinkin mahdollista.
Hianolta näyttää!
Vaikutti ihan mielenkiintoiselta, katsotaan mitä tästä tulee. Tuli muuten yllätyksenä että julkaistaankin latauspalveluissa. Noh, ainakaan hinta ei sitten pyöri siellä taivaissa... Toivon mukaan.