
Call of Duty: Modern Warfare 3:n ensimmäisestä karttapaketista huhuillaan jo.
Raporttien mukaan Modern Warfare 3:n ensimmäinen karttapaketti sisältää viisi karttaa, jotka ovat Morning Wood, Concrete, Park, Italy ja Overwatch.
Toistaiseksi kehittäjä Infinity Ward tai julkaisija Activision eivät ole vahvistaneet huhuja oikeiksi.
Lähde: Kotaku
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.






















Kommentit
Morning Wood, hehehehehehehehe.
Saisi tulla lisää talvikenttiä ja isompia(sniputtamis) kenttiä . Alkuperäiset kentät hieman pettymys , kaikki melko sokkeloisia ja ahtaita ja vain yksi talvi kenttä (outpost).
korjaisi ne spawn paikat ekana kun nyt ne on vain niin idiottimaisesti laitettu
Kaksi viimeistä karttaa tuovat mieleen counter striken ja half-life 2 deathmatchin.
Eiks tähän tuu jotain 8-10 map packkiä ? Että kyllä te monipuolisia kenttiä saatte joo
eikös ne jotkut PC pelaajat löytänyt MW3:sen tiedostoista niitä mappi tietoja? Olivat vissii löytäny Favelan ja Highrisen nimet sieltä.
Yhtäkään mappipakettia en osta tähän peliin. Se onkin sit eka kerta uudempien codien historiassa. Tää viimesin on imo aivan susipaska peli. Ei muuta ku leuka tonttiin ja kohden uusia pettymyksiä.
Voi kunpa tulis jo seuraava codi Treyarhin tekemänä.
Mapit tulee hommattua eliten takia, toivottavasti vaan jaksaa pelata siihen asti... sain niin hyvän diilin tosta hardened editionista että kannatti ostaa se ennemmin ku normiversio. teebeen kanssa samaa mieltä siitä, että Treyarchin codit on parempia kun IW:n. Blopsi oli perkkien ja muiden härpäkkeiden puolesta hyvin tasapainotettu (osa aseista oli kylläkin turhia), streakki systeemi toimi ja leaderboardit perustu taitopelaamiseen eikä pelkästään k/d ratioon ja siihen kuka on pelannu eniten. MW3:ssa on vuorostaan liikaa kakkaa ilmassa koko ajan, quickscoping on jo naurettavan helppoa, hc-muodoissa nuubituubit ja singot laulaa, deathstreakit, akimbo machinepistoolit, spawni systeemi... etc etc
Hitto vieköön näitä tulee nopeesti.
Onkos tuo Overwatch CoD4:n mappi? Kertokaapa joku.