
Codemasters julkaisi kaksi uutta kuvaa F1 2010 -pelistään. Peli sisältää tämän kauden Formula 1 -tallit, -autot ja -kuskit. Mukana myös vaihtuvat sääolosuhteen, varikkokäynnit, pitkät nettikisat ja niin edelleen.
Pelin on määrä saapua PS3:lle, Xbox 360:lle ja pc:lle loppuvuonna.
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.






















Kommentit
Näyttää yhtä hyvältäkun kaikkicodemasterssin ajopelit ja toivottavasti tulee mahdollisimman realistinen.
Todella aidon näköisiä kuvia.
Ostan ostan ostan ostan ostan!! Uutta F1 peliä olenkin odotellut. F1 06:sta pelasin niin paljon että DS2:n oikea tatti meni rikki :D
Näytää todella hienolta! Pitäisi kyllä varmaan ostaa. Ainahan uudet ajopelit ovat kivoja;)
Tätä on monet odottaneet ja hyvältä näyttää!
Suurin ongelma pelintekijöille taitaa olla sääntöjen perässä pysyminen, ne kun tuppaavat vaihtumaan nykyään joka kauden välissä :)
Ihan ok
Eipä hyllystä löydykään viel yhtään F1-peliä. Pittääpä harkita. :P
Pelko persiissä että Codemasters tekee Flashpointit tämän realistisuuden kanssa, mutta toivotaan parasta. Kivan näköisiä kuvia, mutta silmäkarkki ei paljoa lohduta jos pelattavuus on mitä on.
Ostoon menee