
Fallout 3:n viimeinen lisäsisältöpaketti, Mothership Zeta, on tänään ladattavissa Xbox 360:lla ja pc:llä. Hintaa Live-verkkopalvelusta ladattavalla lisäyksellä on 800 Microsoft-pistettä.
Mothership Zeta ja Fallout 3:n muut DLC-paketit saapuvat myöhemmin ladattavaksi myös PlayStation Storeen.
Ohessa Mothership Zetan julkaisutraileri.
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.




















Kommentit
Mielestäni Villen pitäisi olla saitin päätoimittaja, sillä ainoat asialliset uutiset tulevat Villeltä. Eemeli vaan trollaa.
Eemeli on kyllä jäänyt siihen 15v ikään.
Heh pitäisi kai vihdoin ostaa tuo Fallout3. Siinä sitten vierähtääkin loppuvuosi mukavasti kun on niin pirusti pelattavaa kaikkine lisäosineen = )
Ja jumalauta nyt loppuu se toimituksen dissaus heti alkuunsa >=/
Toivottavasti onkin vihoviimeinen.
Olkaa nyt jo hiljaa siitä uutisista valittamisesta. Voi vittu, kyllä mun mielestä ainakin ihan ajavat asiansa.
ja jumalauta nyt loppuu se toimituksen dissaus heti alkuunsa >=/
jos uutisten kirjoittaja on pelkkä trollaaja niin miksi sitten uutisten lukijat ei saisi olla myös
”jos uutisten kirjoittaja on pelkkä trollaaja niin miksi sitten uutisten lukijat ei saisi olla myös” Ja mikä tarve lukijoilla on trollata?
Mikä tarve toimittajalla on trollata?
Kyllä niitä lisäpaketteja puskee nopeasti, mutta mikäs siinä kun laatua on.