
Grand Theft Auto IV:n lisäosa saapuu Xbox 360:lle alkuvuonna. Lost and Damned -nimeä kantava lisäosa tuo mukanaan Liberty Cityyn sijoittuvia uusia tehtäviä sekä tietenkin uusia Achievementtejä 250 pisteen edestä.
Nämä Achievementit voit kerätä itsellesi Lost and Damnedissä:
Get Good Wood - In the Bike Races, whack off 69 bikers with a bat - 50 pistettä
Easy Rider – Finish The Story - 100 pistettä
Full Chat - Your backup are riding at their best! - 70 pistettä
The Lost Boy - All hail the leader of The Lost! - 25 pistettä
One Percenter - Billy is back on his bike - 5 pistettä
Lähde: RockstarWatch
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.






















Kommentit
Noita on varmaan enemmänkin, toi ei vaikuta kovin mittavalta määrältä hommia..?
Johan tossa on 250 pistettä. Eikös se ole lisäosien maksimi?
Eh... No mistä sinä tiedät kuinka paljon esim. story modessa jo on pelattavaa?
Hintaa ei vissiin vieläkään ole julkaistu?
Noh kuhan ei yli 30€ maksa.
"Eh… No mistä sinä tiedät kuinka paljon esim. story modessa jo on pelattavaa?
Hintaa ei vissiin vieläkään ole julkaistu?
Noh kuhan ei yli 30€ maksa."
Vitun vammanen, se hinta tulee olemaan noin 10€. Ota asioista ensin selvää ennenkuin tulet niitä tänne kirjoittamaan paskiainen.
Sais kyllä olla enemmän, vaikka saisikin sitten jokaisesta vähemmän pisteitä.
Ei pidä odottaa liikoja, kysehän on vain lisäosasta
Aika vähän. Taitaa olla tämäkin melkoinen pettymys xboteille. Kuten oli se Fable 2:nkin lisäosa. Maksoitte sitten 10€ n. vartin verran kestävästä lisäristä. Fail.
Todennäköisesti tulee maksamaan sen 800MS pointtia mutta jos on iso lisäri niin ehkä 1200 pointtia. Ostoon menee joka tapauksessa, sen verran mahtava peli on tuo GTA IV
Ei ole tuossa hirveästi pelattavaa, sitä rupeaa taas miettimään, että onko tuo sen 10-15e arvoinen...vaikka tuleehan tuo kuitenkin ostettua :D .
Jos pleikalle tulee jotakin lisäkamaa niin tuleehan ne varmaankin ostettua, vaikka GTA ei ole enään jaksanut innostaa.
Ensimmäinen on kyllä paras :D Ostoon varmasti menee, mutta saa kattoa kuinka pian. Falloutinkin lisärit vie oman aikansa.