
Guitar Hero: Greatest Hitsistä julkaistiin kolme uutta kuvaa. Greatest Hits sisältää biisejä neljästä ensimmäisestä Guitar Hero -pelistä ja sen on määrä saapua PS3:lle, PS2:lle, Xbox 360:lle ja Wiille tänä kesänä.
Pelin nimen ilmoitettiin aiemmin vaihtuneen Guitar Hero: Smash Hitsiksi. Nyt on kuitenkin selvinnyt, että peli tunnetaan Smash Hitsinä vain Yhdysvalloissa. Eurooppaan peli saapuu nimellä Greatest Hits.
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.

























Kommentit
Eurooppa saa parempaa tällä kertaa ! ;)
Greatest hits, Smash hits, Greatest hits... Päättäis jo :D En ole kyllä hankkimassa tätä kokoelmaa.. Rahastusta.. Mut se on vaan mun mielipide.
Rahastusta tahi ei itselleni varmaan varsin pätevä homma, sillä omistan vaan world tourin + soittimet
Jaa-a.. Suoraan sanottuna onko tässä mitään järkeä? Eikö GH faineilta jo kaikki pelit melkeinpä entuudestaankin
Pelihän on hyvä jos haluaa soitella vanhempien GH-pelien biisejä koko bändinä eikä pelkästään kitaralla.
mutta idea onkin että niitä ekojen osien biisejä pääsee soittamaan rummuilla ja myös laulamaan, jos on siitä innostunut
"mutta idea onkin että niitä ekojen osien biisejä pääsee soittamaan rummuilla ja myös laulamaan, jos on siitä innostunut"
Mutta soppaa sekoittaa se, että melkoisen suuri osa biiseistä on nähty jo Rock Band:ssä.
paska peli... buahahaaa konsolisotaaa
Kyllä minä tämän mielummin ostan kuin jonkun bändi-lisäosan. Vaikka muutama biisi meneekin päällekkäin 3. osan kanssa (joka on ainoa minkä ostan) niin paljon uuttakin tulee.
Kyll vähän tekis mieli koittaa dragonforcee rummuilla :D