Livessä tänään: kehonrakentajat ottavat yhteen / Uutiset / pelaaja.fi

Livessä tänään: kehonrakentajat ottavat yhteen

16.10.2007 // Kirjoittanut: Eemeli Rekunen
12

Kauppapaikan demo-osion tuorein vahvistus on WWE-sarjan uusin osa Smackdown vs. Raw 2008. Demossa päästään asettumaan Rey Mysterion, Bobby Lashleyn, Undertakerin ja Randy Ortonin painitrikoisiin.

Smackdown vs. Raw 2008 tuo uudistuksena roolijaot erityylisille painijoille. Esimerkiksi Rey Mysterio on lennokas ja nopea mutta heikko, kun taas Undertaker jyllää voimallaan kaiken tielleen osuvan. Aikaisemmissa osissa vastaavia eroja nähtiin myös, mutta tämän vuoden versiossa painijoiden väliset erot on nostettu jalustalle ja niistä on tehty oma osansa pelimekaniikkaa.

WWE Smackdown vs. Raw 2008 julkaistaan PS3:lle, PS2:lle, Xbox 360:lle, Wiille ja DS:lle 9. marraskuuta. PSP:n omistajat odottavat omaansa 23. päivään saakka.

Lähde: Xbox

Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.

Kommentit

Käyttäjän Anonymous kuva
Anonymous (ei varmistettu)

Lisää pelejä vaan kehiin!

Käyttäjän himopelaaja kuva
himopelaaja

Voisi olla hyvä pelikin.

Käyttäjän Zett0r kuva
Zett0r

Sitten lykätään K18 leima vaikka tiedetään että ainoat jotka näitä pelejä oikeasti pelaa ovat 1-5 luokkalaisia

Käyttäjän Anonymous kuva
Anonymous (ei varmistettu)

Missäs se Call of Duty 4 Singleplayer demo luuraa? >:/

Käyttäjän Anonymous kuva
Anonymous (ei varmistettu)

Oh god ei mitään tällaista. TNA ftw! Saisivat tuoda sen demon Liveen niin pääsisi kokeilemaan onko pelistä mihinkään. Ainakin on tullut kovaa promoa... http://www.gametrailers.com/player/26388.html
Odotukset ovat korkealla varsinkin kun on niin kovatasoisia miehiä pelin tekemisessä auttamassa.

Käyttäjän Diablosdark kuva
Diablosdark

"Missäs se Call of Duty 4 Singleplayer demo luuraa? >:/"
-->http://callofduty.filefront.com/file/Call_of_Duty_4_Modern_Warfare_Demo;83562

Käyttäjän Anonymous kuva
Anonymous (ei varmistettu)

"Missäs se Call of Duty 4 Singleplayer demo luuraa? >:/"

Jostain luin ettei olisi tulossa boxille. Pc:lle on jo tullut.

Käyttäjän Snakeleader kuva
Snakeleader

Voi yllättää, aika näyttää......

Käyttäjän Anonymous kuva
Anonymous (ei varmistettu)

Zett0r sanoi:

"Sitten lykätään K18 leima vaikka tiedetään että ainoat jotka näitä pelejä oikeasti pelaa ovat 1-5 luokkalaisi"

Huomaa ettet ole itse koskaan katsonut tai pelannut WWE:tä.

Käyttäjän 177542-1 kuva
177542-1

WWE ei ole ollut enää mitään Tony Halmen jälkeen :D En kyllä tarkalleen muista toimiko WWE silloin samalla nimellä.