
Lokakuun Kuukauden Pelaaja on taas valittu. Tällä kertaa palkinnon nappasi Demppa. Palkintopeli, Enemy Territory: Quake Wars, saapunee voittajalle lähipäivinä. Demppa on yksi Pelaajalehti.comin vanhimpia jäseniä. Mies tunnettiin jo vanhoilla boardeilla Grim Reaper -nimimerkillä.
Kuukauden Pelaaja -palkinto jaetaan kuukausittain rekisteröityneelle Pelaajalehti.comin käyttäjälle, joka on asiallinen, aktiivinen ja näyttää hyvää esimerkkiä muille. Muista siis, että myös sinä voit voittaa hienoja palkintoja asiallisella ja aktiivisella käytöksellä.
Voit lukea käyttäjien keskustelua aiheesta täältä!
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.





















Kommentit
Kiitos. Arvostan tätä todella paljon. Enkä kyllä olisi osannut arvata että minut voitaisiin valita. Kiitos kaikille.
Onnea Dempalle.
Varmasti Demppa oli hyvä valinta.
Onnea Dempalle,pelistä ei mitään tietoa,mutta toivotaan että se on hyvä.
no perkele, joku vitun demppa vei tuommosen peli.
Onnittelut vielä kerran Dempalle. Oikealle miehelle meni titteli ja palkinto.
hyi, ihan väärälle ihmiselle meni, ois pitäny mennä himopelaajalle kun se on Fanitus poika sekä hän tykkää ironisesen nimessä pelailla paljon.
Noku voi voittaa vaan kerran. :(
Jos voisi voittaa monta kertaa niin antaisin jokaisena kuukautena oman ääneni herroille Riepu & Norsukampa.
onnea
Onnea Demppalle ja hän odetetusti ansaitsi palkinnon.