
Red Dead Redemption julkaistiin toukokuun lopulla. Peli on kerännyt ison kasan kehuja useilta eri kriitikoilta. Pelin Metacritic-keskiarvo on molemmilla alustoilla 95/100, joka tekee siitä keskiarvoltaan yhden vuoden parhaista peleistä.
Bugi-vapaasta tuotoksesta ei kuitenkaan ole kyse. Youtube on jo täyttynyt videoista, joissa peliin jääneitä ötököitä esitellään.
Rockstar lupailee julkaisevansa päivitystiedoston peliin pikapuoliin. Päivitys korjaa ainakin nettipelin yhteysongelmia.
Näkymätön hevonen:
Lentävät ihmiset:
Lentävä hevonen:
Sky Diving:
Pomppivat ja lentelevät hevoskärryt:
Aasirouva:
Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.






















Kommentit
donkey Lady kyllä yksi parhaista.
Eeppisiä :D
Minulla taas tuli vastaan sheriffi, jolla oli rosvo olkapäällä. Lisäksi kyseinen akrobaatti- lainvalvoja seisoi samaanaikaan hevosen päällä :)
Hiho SILVER! ;D;D;D
Repeskyl nii totaallisesti et huhhuh!
Meikäläisel tullu vaan vastaan sellanen tapaus missä valjakko kilpailuun mennessä yks niistä kärryistä oli poikittain tiellä ja siitä lähti tasasen 10 sekunnin välein haamu hevonen juoksee ilmassa kohti lähintä kukkulaa...
Cougar man vielä listan jatkoksi.
Taitavaa porukkaa Rockstarilla kun tekevät bugeistaki eeppisiä :D
Luulen ,että Rockstarin ohjelmoija-nörtit laittaa ne siihen peliin tahallisesti. Nuo ovat kuitenkin sellaisia bugeja, että ei voi muuta kuin revetä, kun tulee vastaan :)
varmana kyl laitettu tahallaa sinne, koska ei vaan voi olla repeemättä ku tollasii tulee vastaa
Pommpivat kärryt videoon kun lisäisi House of Painin "Jump around" tai jotain Snoop Doggin varhaistuotantoa niin saisi vielä hauskemman videon.