
Pelaaja-lehti täytti tänä vuonna kunniakkaat kymmenen vuotta. Juhlan kunniaksi painatimme pienen erän uniikilla, vain meitä varten suunnitellulla, peliaiheisella taideteoksella koristeltuja t-paitoja.
Valkoisella pohjalla olevat puuvillapaidat kestävät hyvin pesua ja ovat mukavia käyttää. Paitoja on saatavilla rajoitetusti niin miehille kuin naisille.
Paidan hinta on 20 euroa sisältäen arvonlisäveron ja toimituskulut Suomeen.
Tilaa paita itsellesi tai ystävällesi tästä.

Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi.























Kommentit
Sehän on Malli-Miika itse!
Hienot!
[X] Kaksi joululahjaa.
Nice.
Jostain pitää nyhtää vähää rahaa
Damn son, en tue laatikkopaitoja. Sorry. Harmaa tausta pois ja tuo sydän oikeasti sydämen muotoiseksi niin olisin ottanut viisi.
En tilaa. En tykkää tuosta kuvasta, muuten kiva mutta tuo geneerinen nörtti pilaa kuvan.
Onko Huttusella aina kaksi T-paitaa päällekkäin? :D
Muuten kyllä, mutta en itse oikein kuvasta pitänyt. Ensi kerralla voisi hiukan vähemmän lapsellisen kuvan tehdä...
En pitänyt kanssa yhtään tosta kuvasta. Ei löydy vissiin itsestäni taiteellista silmää. Girls of tekken paidan ostaisin heti. :D Halpa paita kyllä.
Onkohan toi miesten XL taas semmonen lasten koko...? Sen ensimmäisen Pelaaja-paidan ostin joskus digiexpoilta ja se ei oo koskaa mahtunu päälle, ku en tyhmä sitä paikan päällä kokeillu...=(!
Kivan näkönen paita mutta toi valkonen väri ei ole mieleen (kiitos suplimaaton)
Mut joo kylmää omat paitani taiteilen töissä itseleni jos tarviin ;)